Baskı ve Ambalaj Makineleri Parça İmalatları

Ülkemizde hızla gelişmekte olan Baskı ve Ambalaj sektörüne ilgi gerek üreticiler gerekse kullanıcılar tarafından her geçen gün artarak devam etmektedir. Bu alanda yaptığımız çalışmalar ile hem sektördeki makine imalatçılarına hem de makine kullanıcılarına, makinelerinin parça imalatlarında yardımcı olmaktayız. Bu alanda makine kullanıcılarına yerinde keşif hizmeti ile tamir ve bakım hizmetleri vermekteyiz.

Bu alanda yaşanan en büyük zorluklardan biri ise uzakdoğu ülkelerinden ithal edilen makinelerin arızalanması sonucu kaybedilen iş gücü ve kaybedilen zamanın önüne geçilememesidir. Siz değerli müşterilerimiz de bu gibi sorunlarla karşılaşıyorsanız sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Hakkımızda

40 yıla yaklaşan talaşlı imalat deneyimimizi ESKA markası ile işletme deneyimine dönüştürerek 2014 yılında yenilikçi, teknoloji odaklı çalışma anlayışımız doğrultusunda iç ve dış piyasaya mühendislik hizmetleri ile üretim desteği sağlamak üzere bu heyecanlı, uzun yolculuğa çıktık. ESKA Makine olarak bilgi ve tecrübelerimizi sizinle buluşturuyoruz.

İletişim

Telefon : 0212 613 96 15
info@eskamakine.com

Ulaşım

Yenidoğan Mahallesi,
Genç Osman Sokak,
Kurthan İş Hanı,
No : 1/40,
Bayrampaşa / İSTANBUL